fbpx

Kariera

Zespół Alfy i Omegi

Zespół naszej firmy tworzą osoby z wieloletnią praktyką, którzy swoją wiedzą i doświadczeniem dzielą się nowymi pracownikami. Pracowników AiO wyróżnia zorientowanie na potrzeby klienta, elastyczność w działaniu oraz bardzo duża wiedza produktowa i merytoryczna.Rekrutujemy przyjaźnie. Na każdym etapie procesu rekrutacji dbamy o dobre relacje z kandydatami. Proces rekrutacji składa się z następujących etapów.

1. Wstępna selekcja – spośród nadesłanych zgłoszeń wybieramy te, które najlepiej spełniają kryteria wskazane w ogłoszeniu.
2. Wywiad telefoniczny – z wybranymi kandydatami przeprowadzamy krótką rozmowę telefoniczną.
3. Rozmowy kwalifikacyjne – etap, do którego zapraszamy najlepszych kandydatów.
4. Informacja zwrotna – każda osoba ubiegająca się o pracę w AiO, otrzymuje od nas informację zwrotną
5. Decyzja o zatrudnieniu – o pozytywnym wyniku rekrutacji informujemy kandydatów telefonicznie.
6. Pierwsze dni w zespole AiO – z myślą o komforcie nowych pracowników przygotowaliśmy profesjonalny program szkolenia.

Warto u Nas pracować

Osobom zainteresowanym dołączeniem do naszego zespołu oferujemy pracę w stabilnym przedsiębiorstwie. Nasi pracownicy mogą liczyć na udział w produkcji i sprzedaży wysokiej jakości środków ochrony indywidualnej, pracę z szeroką gamą produktów oraz udział w międzynarodowych targach i konferencjach branżowych.

Alfa i Omega oferuje swoim pracownikom atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe. Cenimy doświadczenie i zaangażowanie dzięki temu nasi pracownicy otrzymują premię jubileuszową, 13-pensję oraz świadczenie wakacyjne. Przedstawiciele handlowi otrzymują comiesięczną, nielimitowaną premię od sprzedaży. Każdy pracownik ma możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego.

Wspieramy naszych pracowników w zdobywaniu nowej wiedzy oraz rozwoju zawodowym poprzez udział w szkoleniach stacjonarnych i wyjazdowych.

Cenimy nasz zespół. Wiemy jak ważne są relacje w zespole dlatego wszystkich naszych pracowników zapraszamy na cykliczne spotkania integracyjne zarówno stacjonarne jak i wyjazdowe.

Jesteśmy
dystrybutorem: