O firmie

Jesteśmy ogólnopolskim dostawcą środków ochrony indywidualnej i higieny pracy. Od 1991 roku zapewniamy bezpieczeństwo w zakładach przemysłowych poprzez profesjonalny dobór, doradztwo i dystrybucję artykułów BHP. Do grona naszych klientów należą zakłady przemysłowe z branż: automotive, budowlanej, chemicznej, farmaceutycznej, górniczej, hutniczej, kosmetycznej, logistycznej, spożywczej, rolniczej i wielu innych. Szeroka oferta produktowa oraz wieloletnie doświadczenie pozwala nam na dopasowanie oferty do potrzeb klienta.

Partnerstwo dla Bezpieczeństwa

Pomagamy pracodawcom tworzyć bezpieczne i komfortowe miejsca pracy dobierając środki ochrony indywidualnej do zagrożeń występujących na każdym stanowisku pracy. Przed wyborem środków ochrony indywidualnej rozmawiamy ze służbami BHP, pracownikami oraz działem zakupów, wykonujemy audyty stanowiskowe aby jak najlepiej poznać specyfikę pracy na każdym stanowisku pracy i zapewnić pracującym tam osobom bezpieczne, komfortowe i ergonomiczne warunki pracy. Dla każdego z naszych klientów prowadzimy szkolenia uświadamiające i instruktażowe, przekazujemy materiały edukacyjne i szkoleniowe.

Najwyższa jakość

Od początku działalności naszej firmy szczególną uwagę przykładamy do jakości oferowanych produktów i usług. Alfa i Omega jest dystrybutorem największych i najbardziej cenionych producentów środków ochrony indywidualnej na świecie. Cenimy sobie możliwość współpracy z firmami, które tak jak my na pierwszym miejscu stawiają bezpieczeństwo pracownika. Oferowane przez nas produkty spełniają najnowsze normy, posiadają odpowiednie certyfikaty i deklaracje.

Rozwiązania logistyczne

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów wdrożyliśmy do naszej oferty usługę magazynów konsygnacyjnych oraz automatów vendingowych. Te dwa rozwiązania pozwalają uporządkować proces zamawiania środków ochrony indywidualnej w zakładzie, co więcej wybrane produkty są zawsze dostępne w danym miejscu pracy a dodatkowo służba BHP i dział zakupów może stale kontrolować poziom zużycia środków ochrony indywidualnej.

Terminowe dostawy

Zapewnimy terminowe dostawy wysokiej jakości środków ochrony indywidualnej z naszego centrum dystrybucji zlokalizowanego w Głogowie na Dolnym Śląsku. Zamówienia naszych klientów są naszym priorytetem. Dzięki naszym własnym magazynom, flocie aut dostawczych oraz współpracy z największymi firmami kurierskimi możemy realizować zamówienia niemal natychmiast po ich otrzymaniu.

Laboratorium

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów przeprowadzamy testy środków ochrony indywidualnej w dwóch laboratoriach zlokalizowanych w Niemczach oraz współpracujemy z Centralnym Instytutem Pracy – Państwowym Instytutem Badawczym oraz z Instytutem Medycyny Pracy.

Alfa i Omega to sklep z ubraniami roboczymi, który nie zawiedzie Twoich oczekiwań!

Niezależnie od tego w jakiej branży pracujesz, kwestia bezpieczeństwa Twojego i wszystkich zatrudnianych przez Ciebie pracowników zawsze powinna stać na pierwszym miejscu. Nasz sklep internetowy z odzieżą BHP gwarantuje nieograniczony dostęp do najwyższej jakości artykułów, niezbędnych w zakładach przemysłowych, branży automotive, budowlanej i nawet kosmetycznej. Wieloletnie doświadczenie, jakim charakteryzuje się nasz sklep z odzieżą roboczą, stawia nas na pozycji niekwestionowanego lidera, dostarczającego różnorodny asortyment na terenie całego kraju. Zaufaj nam i nie stawiaj na szali zdrowia bądź życia swojego zespołu. Jako profesjonalny sklep BHP doskonale rozumiemy wymagania przedsiębiorców oraz samych pracowników. Profesjonalnymi ubraniami roboczymi oraz środkami ochrony indywidualnej zapewniamy bezpieczeństwo w zakładach przemysłowych w całej Polsce. Zapraszamy! Rozbudowany asortyment stanowi czynnik, który wyróżnia sklep z odzieżą BHP Alfa i Omega od licznej konkurencji w reprezentowanej przez nas branży. Wartym podkreślenia będzie fakt, że do kwestii bezpieczeństwa podchodzimy kompleksowo, przeprowadzamy audyty każdego stanowiska pracy.

Tylko u nas, w jednym miejscu znajdziesz doskonałej jakości artykuły BHP i od stóp do głów wyposażysz wszystkich pracowników w odzież, solidne obuwie robocze czy chociażby najbardziej funkcjonalne dodatki, takie jak okulary ochronne bądź nauszniki ochronne. Spróbuj i przekonaj się, że proponowany przez nasz sklep internetowy BHP asortyment jest doskonałym połączeniem najwyższej jakości wykonania, odporności oraz wygody. W trosce o maksymalne zadowolenie tych najbardziej wymagających Klientów zadbaliśmy również o to, aby oferowana na tej stronie odzież robocza charakteryzowała się ceną przystępną na każdą kieszeń. Jesteśmy dystrybutorem wielu popularnych marek. Dla Ciebie to gwarancja niezawodności, z jakiej przecież słynie sklep BHP Alfa i Omega. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą produktową. Jako doświadczony właściciel firmy nie możesz sobie pozwolić na to, żeby Twoi pracownicy nie spełniali jasno określonych wymogów bezpieczeństwa w miejscu pracy. Nasz sklep internetowy z odzieżą roboczą umożliwi im spokojne przystąpienie do realizacji zadań. Bez obawy o własne zdrowie lub życie.

Jesteśmy
dystrybutorem: