Szukasz odzieży roboczej do ochrony przed insektami? Mamy dokładnie to, czego potrzebujesz!

Contra Borelia

Praca w wielu zawodach wiąże się z wielogodzinnym przebywaniem na terenach zielonych i zalesionych. Mowa głównie o leśnikach, inspektorach drzew oraz pracownikach przemysłu drzewnego, ale nie tylko. Podczas wykonywania tego rodzaju obowiązków pojawiają się zagrożenia, przed którymi trzeba się chronić. Kleszcze, komary czy meszki przenoszą rozmaite, w tym bardzo groźne choroby.

Specjalne koszulki Contra Borelia z długim rękawem są wzmacniane odpowiednimi preparatami

Ich zastosowanie ma 2 główne cele. Po pierwsze: dzięki permytrynie łatwiej zapobiegać przeniknięciu kleszcza lub innego insekta do skóry człowieka. To środek owadobójczy, całkowicie bezpieczny dla ludzi – zaimpregnowana za jego pomocą odzież robocza Contra Borelia skutecznie odstrasza i neutralizuje małe, trudno wyczuwalne pasożyty. Na tym nie koniec. W asortymencie Alfa i Omega dysponujemy wyposażeniem, które producent wykończył środkiem wiążącym. Dzięki niemu, koszulki, sztulpeny i skarpety przeciw insektom z liniii Contra Borelia zachowują swoje właściwości przez dłuższy czas. Gwarantowane działanie ochronne obejmuje co najmniej 40 prań. Na ile miesięcy wystarczy taki komplet, policzysz już samodzielnie, znając sposób i procedury użytkowania ubioru w Twojej firmie.

Profesjonalna odzież robocza od Alfa i Omega gwarantuje Ci najwyższy poziom zabezpieczenia

Współpracujemy z dostawcami, którzy branżę BHP i jej potrzeby poznali od podszewki. Tak zyskujemy dostęp do produktów doskonałej jakości, jakie następnie dostarczamy naszym Klientom. W przypadku odzieży roboczej Contra Borelia chroniącej przed insektami, o jej jakości świadczy także zaangażowanie państwowych instytucji do jej opracowania. Wyposażenie oferowane przez Alfa i Omega powstało przy udziale ekspertów z Zakładu Parazytologii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Centralnego Instytutu Ochrony Pracy – Państwowego Instytutu Badawczego. Jeżeli istnieje taka potrzeba, możemy do pewnego stopnia dostosować odzież roboczą do indywidualnych wymagań Klienta. Świadczymy szereg usług dodatkowych, a stworzenie konceptu ochrony i dopasowanie wyposażenia do identyfikacji wizualnej to tylko niektóre z nich. W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu z właściwym przedstawicielem firmy Alfa i Omega!

Jesteśmy dystrybutorem: