Profesjonalny koncept ochrony

Profesjonalny koncept ochrony to książka bezpieczeństwa a w niej dokładnie opisane każde stanowisko pracy z dobranymi środkami ochrony indywidualnej, graficzne opracowanie planów i pełna dokumentacja stosowanych artykułów BHP.

PROFESJONALIZM

Ideą stworzenia profesjonalnego konceptu ochrony było jak najlepsze dopasowanie środków ochrony indywidualnej do rodzaju wykonywanych prac i zagrożeń występujących w miejscu pracy. Koncept ma na celu uporządkowanie i ujednolicenie stosowanych w zakładzie środków ochrony indywidualnej i higieny pracy. Gotowe opracowanie wraz z graficznymi planami i pełną dokumentacją w znacznym stopniu ułatwia służbie BHP kontrolę na stosowanymi środkami ochrony indywidualnej oraz współpracę z instytucjami kontrolnymi, jak np. Państwowa Inspekcja Pracy czy audytorzy ISO.

BEZPIECZEŃSTWO

Graficznie opracowane plany, oprawione i powieszone przy stanowisku pracy ułatwiają pracę szczególnie nowym pracownikom a co najważniejsze pracownicy mają zawsze dobrze dobrane środki ochrony indywidualnej co minimalizuje ryzyko wypadków przy pracy.

Profesjonalny koncept ochrony wdrożony do zakładu pracy zapewnia bezpieczeństwo pracowników na każdym stanowisku pracy oraz produkty dobrane tak aby były wygodne, komfortowe i  akceptowane przez pracowników.

Jesteś zainteresowany naszą usługą lub ofertą produktową ? Skontaktuj się z nami

Vademecum BHP

Normy, rozporządzenia, uchwały, zalecenia, certyfikaty, badania, rodzaje materiałów i ich właściwości pogrupowane i zebrane w jednym miejscu.

Vademecum BHP

Jesteśmy
dystrybutorem: