Magazyny konsygnacyjne

MAGAZYN KONSYGNACYJNY

Czy chciałbyś aby w Twoim miejscu pracy rękawice ochronne, obuwie, okulary, maski i inne środki ochrony indywidualnej były zawsze dostępne? Czy chciałbyś usprawnić i przyśpieszyć proces zamawiania artykułów BHP w Twoim zakładzie pracy? Magazyn konsygnacyjny daje taką możliwość!

ARTYKUŁY BHP ZAWSZE DOSTĘPNE

Nowo zatrudnieni nie mogą przystąpić do pracy ponieważ ich obuwie ochronne jeszcze nie dojechało od Twojego dostawcy? Nie z magazynem konsygnacyjnym! Magazyn konsygnacyjny gwarantuje płynność procesów produkcyjnych. Wcześniej wyselekcjonowane środki ochrony indywidualnej trafiają na magazyn konsygnacyjny/ depozytowy w zakładzie przemysłowym gdzie są dystrybuowane pomiędzy pracowników.

REDUKCJA KOSZTÓW

Zwlekasz z zamawianiem środków ochrony indywidualnej żeby zamówienie spełniało minimum logistyczne? Już nie musisz! Stała kontrola zużywanych środków ochrony indywidualnej w zakładzie pracy, który ma swój magazyn konsygnacyjny pozwala na minimalizację kosztów przy jednoczesnym zapewnieniu artykułów BHP najwyższej jakości. Monitorowanie stanów magazynowych i ich bieżąca inwentaryzacja pozwala na obniżenie kosztów logistycznych.

PROSTE ROZLICZANIE

Czy każde zamówienie środków ochrony indywidualnej generuje nową fakturę? Nic bardziej mylnego! Z magazynem konsygnacyjnym dostarczamy do zakładu przemysłowego wybrane i zaakceptowane wcześniej środki ochrony indywidualnej. W miarę potrzeb pracownicy pobierają, dostarczone wcześniej, środki ochrony indywidualnej dopiero wówczas na naszego klienta przechodzi własność tych towarów. Rozliczenie za zużyte środki ochrony indywidualnej jest dokonywane na podstawie faktury zbiorczej wystawianej w uzgodnionych odstępach czasu.

Jesteś zainteresowany naszą usługą lub ofertą produktową ? Skontaktuj się z nami

Vademecum BHP

Normy, rozporządzenia, uchwały, zalecenia, certyfikaty, badania, rodzaje materiałów i ich właściwości pogrupowane i zebrane w jednym miejscu.

Jesteśmy dystrybutorem: