fbpx

Przegląd sprzętu do pracy na wysokości

Szelki bezpieczeństwa, urządzenia samohamowne, linki bezpieczeństwa czy Twoi pracownicy korzystają z tego rodzaju sprzętu? Prace na wysokości należą do prac szczególnie niebezpiecznych. Czy wiesz, że sprzęt chroniący przed upadkiem z wysokości podlega okresowym kontrolom?

ZADBAJ O BEZPIECZEŃSTWO

Oddając w ręce pracownika sprzęt, który ma chronić jego zdrowie i życie należy pamiętać o przeszkoleniu pracownika ze sposobu użytkowania oraz o zaznajomieniu z instrukcją obsługi danego sprzętu. Sprzęt chroniący przed upadkiem jest środkiem ochrony indywidualnej i każda osoba posiadająca taki rodzaj zabezpieczenia powinna otrzymać kartę użytkownika sprzętu chroniącego przed upadkiem. Każdy użytkownik sprzętu do pracy na wysokości powinien pamiętać o każdorazowej wizualnej kontroli swojego sprzętu przed przystąpieniem do pracy. Nie można zapominać o tym, iż każdy rodzaj sprzętu chroniącego przed upadkiem podlega przeglądom okresowym i fabrycznym.

Wykwalifikowani pracownicy

Pracownicy Alfy i Omegi pomyślnie ukończyli profesjonalne szkolenia i posiadają niezbędne kwalifikacje do przeprowadzania przeglądów i konserwacji sprzętu chroniącego przed upadkiem z wysokości.

Jesteś zainteresowany naszą usługą lub ofertą produktową ? Skontaktuj się z nami

Vademecum BHP

Normy, rozporządzenia, uchwały, zalecenia, certyfikaty, badania, rodzaje materiałów i ich właściwości pogrupowane i zebrane w jednym miejscu.

Vademecum BHP

Jesteśmy
dystrybutorem: