fbpx

Identyfikacja wizualna

IDENTYFIKACJA WIZUALNA ODZIEŻY OCHRONNEJ I ROBOCZEJ

T-shirt, bluza, kurtka i czapka z logo Twojej firmy.

Czy chcesz aby Twoi pracownicy wyróżniali się na tle innych oraz żeby można ich było łatwo zidentyfikować? Metodą termo transferu wykonamy logo Twojej firmy na koszulkach, bluzach, kurtkach, spodniach, ogrodniczkach, czapkach i innych częściach garderoby. Metoda termo transferu daje wiele możliwości, logo może być bardzo małe jak również bardzo duże, proste lub skomplikowane, jedno lub wielokolorowe jak również odblaskowe.

LOGOWANIE ODZIEŻY KROK PO KROKU

  1. Prześlij do nas Twoje logo i określ gdzie ma się ona znaleźć, np. małe na piersi, duże na plecach, małe na kieszeni od spodni…
  2. Grafik wykona wizualizację i wycenę i prześle ją na wskazany adres.
  3. Po akceptacji projektu i kosztorysu przystąpimy do logowania odzieży.
  4. Odzież z Twoim logo dostarczymy pod wskazany adres

ROZPOZNAWALNOŚĆ MARKI

Odzież robocza nie pełni dzisiaj tylko funkcji ochronnej. Kolor odzieży tożsamy z kolorystyką firmy wpływa na rozpoznawalność marki. Kwestia firmowego ubioru nie tylko utożsamia z nami naszych klientów ale także pozwala utożsamić się pracownikom z miejscem pracy. Wizerunek firmy oraz jej właściwa komunikacja wyraża się także poprzez elementy zewnętrzne, jak np. odzież w jakiej pracownicy wykonują swoją pracę.  Szeroki asortyment odzieży roboczej oraz wieloletnie doświadczenie pozwalają na kompleksowe doradztwo i dobór z uwzględnieniem wszystkich parametrów ochronnych oraz upodobań i preferencji użytkownika. Zakupioną u nas odzież znakujemy metodą druku termotransferowego lub za pomocą haftu. Wszystkie nasze usługi podyktowane są troską o zachowanie najwyższych standardów jakości przy jednoczesnym usatysfakcjonowaniu klientów i zapewnieniu bezpieczeństwa w miejscu pracy.

Jesteś zainteresowany naszą usługą lub ofertą produktową ? Skontaktuj się z nami

Vademecum BHP

Normy, rozporządzenia, uchwały, zalecenia, certyfikaty, badania, rodzaje materiałów i ich właściwości pogrupowane i zebrane w jednym miejscu.

Vademecum BHP

Jesteśmy
dystrybutorem: