fbpx

Spodnie na pasek DIN 61501. Bawełna zapewnia najwyższy komfort! W pasku w talii siedem szlufek, pasek z metalową klamrą, rozporek na zamek błyskawiczny. Dwie naszyte kieszenie przednie wzmocnione, jedna kieszeń z tyłu, jedna kieszeń na miarkę.

Kombinezon rallye z krytym zamkiem błyskawicznym DIN 61506. Wygodne zakładanie i zdejmowanie! Dwu kierunkowy zamek błyskawiczny, o długości ok. 70 cm, kryty patką, dwie kieszenie na piersiach, dwie naszyte kieszenie boczne, jedna kieszeń na miarkę, dwie kieszenie z tyłu, dwa boczne rozcięcia, w talii regulowany ściągacz z gumką z tyłu, regulowany obwód nogawek w kostkach, regulowane ściągacze rękawów.

Spodnie cargo na pasek DIN 61501. Wyglądają modnie, leżą doskonale! Pasek w talii z siedmioma szlufkami i gumką w środku, kieszeń na lewym udzie ze zintegrowaną kieszonką na telefon komórkowy, kieszenie na ochraniaczach kolan. Rozporek na zamek błyskawiczny, dwie naszyte wzmocnione kieszenie przednie, jedna kieszeń z tyłu, jedna kieszeń na miarkę. Artykuł posiada certyfikat ochrony kolan poziom jeden w połączeniu z podkładką pod kolana PLANAM (nr art. 9901027) wg normy EN 14404, typ 2.

Profesjonalny kitel DIN 61535 - Indywidualny, na każde stanowisko. Kołnierz z rewersem, dwie kieszenie boczne, jedna kieszeń na piesi, jedna kieszeń wewnętrzna, kryte zapięcie na guziki, guziki zapasowe, pas na plecach.

Spodnie typu ogrodniczki DIN 61512. Evergreen w nowym, naturalnym wydaniu! Klapka na piersi z mosiężnym zamkiem błyskawicznym, dodatkowo na niej naszyta kieszeń, dwie naszyte, wzmocnione kieszenie przednie, jedna kieszeń na piersi, jedna kieszeń na miarkę. Regulowane boczne rozcięcia, rozporek na zamek błyskawiczny, tył wyprowadzony w górę na plecy z solidnie wykonaną elastyczną wstawką, bezpieczne zapięcia klamrowe na szelkach.

© 2017 Alfa i Omega Sp. z o.o. sp. k. 2019 Wszystkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved.