Kariera

Regionalny Doradca Techniczno – Handlowy

Aktualnie szukamy po jednym doradcy do każdego z wymienionych województw: pomorskie, podlaskie, warmińsko-mazurskie, świętokrzyskie, opolskie, lubelskie, śląskie, wielkopolskie, kujawsko-pomorskie.

Opis stanowiska:

  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych
  • Pozyskiwanie nowych klientów na powierzonym terenie
  • Doradztwo w zakresie doboru i dostaw art. BHP
  • Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami
  • Praca w systemie Home – Office

Wymagania:

  • 3- letnie doświadczenie w sprzedaży B2B, w szczególności do firm produkcyjnych i przemysłowych
  • Udokumentowany przebieg kariery zawodowej
  • Wykształcenie wyższe, min. licencjat
  • Prawo jazdy Kat. B, min. 3-letnie doświadczenie w kierowaniu pojazdem
  • Wysoka gotowość do podróżowania
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów oraz budowania trwałych relacji biznesowych
  • Umiejętność aktywnego słuchania niezbędna w celu analizy potrzeb klienta
  • Znajomość Programu MsOffice
  • Niekaralność

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie składające się z części stałej oraz atrakcyjnej prowizji od wyników sprzedaży.
  • Trzynastą pensję i świadczenie wakacyjne.
  • Dużą samodzielność działania.
  • Szkolenie wdrażające oraz cykliczne szkolenia podnoszące kompetencje.
  • Możliwość awansu w strukturach organizacji.
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków służbowych, m.in. samochód, komputer, telefon.
  • Pracę w stale rozwijającej się firmie.
  • Możliwość ubezpieczenia grupowego.

Osoby zainteresowane prosimy o składanie aplikacji na adres:

Jesteśmy