fbpx

Buty Maxguard SLY S357

Buty Maxguard S357Modnie czy bezpiecznie? Dlaczego nie i jedno i drugie! Tworząc serię S-CLASS MAXGUARD stworzył zupełnie nową kategorię.

Sportowe trampki łączące najnowsze trendy mody z najnowszymi technologiami ochrony stop. Trampki stały się obuwiem kultowym. Szeroki dopasowany design sprawia, iż modele z serii S-CLASS są wyjątkowo wygodne. Dzięki zastosowaniu komfortowej podeszwy osiągnięto ważny cel: najlepszą amortyzację w swojej klasie, sprawdzoną i potwierdzoną podczas badań prowadzonych przez Uniwersytet w Marburgu. Wszystkie modele posiadają podnosek ochronny MAX-Light z tworzywa sztucznego, przetestowany na działanie energii 200 J: jest ono tak bezpieczne jak stal, a znacznie od niej lżejsze. Nowością jest seryjne wyposażenie w System MAX-3FITR dla optymalnego dopasowania obuwia do szerokości stopy. By obuwie wykonane było całkowicie bez użycia metalu, zastosowaliśmy odporną na przebicie pod-podeszwę MAXFlex. Chroni ona powierzchnię stopy w 100 %, co możemy Państwu zagwarantować!


Buty Maxguard SLY S357 Komfort
CHOLEWA: gładka skora nubuk
WYŚCIOŁKA FUNKCYJNA: miękka cielęca skora
MAX-Light podnosek z tworzywa sztucznego
MAX-Flex niemetalowa wkładka antyprzebiciowa
MAX-3fitR-SYSTEM system kilku szerokości buta
Podeszwa TPU/PU z wyjątkowymi właściwościami tłumiącymi
POZOSTAŁE WŁAŚCIWIŚCI: w 100% bez elementow metalowych, duże otwory dla lepszej wentylacji, wyposażony w MAX-3FITR-System kilku szerokości buta, szerokość 11, szczupły/10 szeroki/12 dostępne, jako wyposażenie dodatkowe
NORMA DIN EN ISO 20345 / S1P
NORMA ESD DIN EN 61340-4-3
ROZMIARY 36-48

© 2017 Alfa i Omega Sp. z o.o. sp. k. 2019 Wszystkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved.